Світлодіодні прожектори

Банер ПБЛ 107

СВІТЛОДІОДНІ ПРОЖЕКТОРИ

Накладний LED прожектор CORSAR W.

CORSAR W

Накладні прожектори с захистом ІР 65

Промисловий накладний світильник CORSAR SP

CORSAR SP

Накладні світильники для промислових об'єктів.

Потужний прожектор CORSAR-G 600.

CORSAR G

Накладні світильники для великих площ.

Світлодіодний прожектор NEEDLE

NEEDLE

Cвітильник для освітлення спрямованим потоком світла.

світлодіодні прожекетори

Для чого потрібні прожектори

Прожектори міцно увійшли в наше життя. Вони використовуються широко і повсюдно. До прожекторів можна віднести як кишенькові ліхтарики (правда, мініатюрними), так і маяки, що випромінюють промені надії в бурхливий океан.

Йтиметься про прожектори, які використовують для освітлення вулиць, площ, промислових будівель, стадіонів.

Головною особливістю прожекторів, що відрізняють їх від звичайних ліхтарів освітлення є групування потоку світла в компактний пучок. Це дозволяє висвітлювати території і предмети на відстанях значно віддалених від джерела світла. Крім цієї особливості вони повинні бути надійно захищені від впливу агресивних факторів навколишнього середовища в будь-який час і пору року протягом усього терміну експлуатації прожектора.

Розглянемо, що ТОВ ПБЛ може запропонувати споживачеві, який потребує освітлення об’єктів, що знаходяться на значній відстані від джерела світла.

ТИПИ ПРОЖЕКТОРІВ ВИРОБНИЦТВА «ПБЛ»

Це перш за все світильники-прожектори серій «CORSAR» та «NEEDLE».

Прожектори «CORSAR W» успішно використовуються для освітлення промислових приміщень, територій прилеглих до стін будівель і для архітектурного підсвічування будівель і споруд.

Світлодіодні прожектори «CORSAR SP» пристосовані для монтажу як на розтяжках, так і на любу поверхню, що дає Вам можливість розміщувати їх безпосередньо над місцями, які потребують освітленні.

Потужний світлодіодний прожектор «CORSAR G» призначений для освітлення великих площ та територій. Здатний освітити автомобільну стоянку, спортивний комплекс або стадіон, будівельний майданчик.

Його корпус захищений від проникнення ззовні води, та інших сторонніх твердих предметів та пилу (IP65).

Потужні та надійні світлодіоди світових брендів SEOUl і CREE, а також якісні блоки живлення, роблять ці світильники альтернативою застарілим прожерливим прожекторам. 

Усі світильники виконані за оригінальними технічними рішеннями ТОВ ПБЛ Для них спроектовані і виготовлені алюмінієві профілі, які виконують функції корпусу і радіатора одночасно. Алюмінієві деталі прожекторів надійно захищені від впливу атмосферних впливів анодним покриттям. Світлодіодні прожектори витримують потужну вітрове навантаження не бояться обмерзань і снігових шапок. Конструктивною особливістю світильників є регульовані поворотні рухливі елементи-відбивачі, що дозволяють направляти світловий потік в потрібний Вам ділянку.

Прожектор «NEEDLE» може застосовуватися як усередині приміщень, так і зовні. Світильник оснащений лінзою, завдяки чому Чудово підходить для освітлення точкових об’єктів при вирішенні оформлювальних завдань. Також відмінно підходить для архітектурного підсвічування об’єктів.