Антивандальний світильник HAMMER

Для освітлення приміщень загального користування ЖКХ, сходів, підземних переходів, ми пропонуємо якісні, економічні та антивандальні світлодіодні світильники серії HAMMER.  Вони зібрані на якісних світлодіодних модулях SEOUL SEMICONDUKTOR . Корпус виготовлено з алюмінію або сталі.

Серія HAMMER

Світлодіодні антивандальні світильники HАMMER для освітлення в місцях загального користування, ЖКХ.

HAMMER Al 800Lm; 8.7W; D=117mm x 17mm

HAMMER Fe 800Lm; 8.7W; 119x103x17mm

Індивідуальні замовлення

Згідно побажань замовників, ми виготовляємо ативандальні світлодіодні світильники любого кольору, а на корпусі виготовленого з алюімінію може бути будь яке гравірування.

Антивандальний світильник. Світильник для ЖКХ

Світильники HAMMER мають міцне скло. На іспитах світильник витримав декілька ударів кувалдою  та при цьому не припинив працювати. 

Відео по посиланню.

Антивандальний світильник HAMMER

Антивандальний світильник HAMMER

Для освітлення приміщень загального користування об’єктів ЖКХ, сходів, підземних переходів,компанією PRO Bright Light розроблено та впроваджено у виробництво якісні, економічні та компактні антивандальні світильники серії “HAMMER”:

  • HAMMER Al в корпусі з якісного алюмінію;
  • HAMMER Fe в корпусі зі сталі товщиною 10мм;

Технічні характеристики в них однакові: 

  • споживана потужність — 8,5 вт;
  • світловий потік — 800 Люмен;
  • робочий діапазон напруги: від 90 до 240 Вольт;
  • PF — 0.85;
  • захист ІР-44;
  • кут розсіювання світла 110˚;
  • температура світлового потоку 5000 К.
  • Гарантія 1 рік.

Освітлювачі зібрані з застосуванням якісних світлодіодних модулів виробництва “SEOUL SEMICONDUCTOR”. Для кращого збереження світильника ми застосували дуже міцне порошкове покриття з кольорового полімеру. 

Конструкція світильника.

Кріплення світильника з допомогою антивандальних дюбелів або гвинтів унеможливлює здійснення несанкціонованого демонтажу світильника. Або простіше кажучи — не дозволить злодіям зробити підземний перехід, або сходи будинку темними та неосвітленими. 

“Скло” світильника надміцне та витримує удари кувалдою. Це якісний та міцний полікарбонат. Він чудово захищає світлодіод та чинить супротив вандалам, яких, на жаль, суттєво побільшало останніми роками.

На корпусі з алюмінію ми зробимо гравірування з логотипом або назвою Вашої компанії, згідно з побажаннями замовника. Це також виступає чинником протистояння проти злодіїв.

Колір корпусу світильника фарбується якісними порошковими фарбами, і він також може бути таким, який ви оберете, але згідно з каталогом RAL. 

Ми надаємо дванадцять місяців гарантії на антивандальний світильник HAMMER.