Архітектурний світильник KEG

Архітектурний світильник KEG

Світильники для освітлення та архітектурної підсвітки будівель, та інших об’єктів як в приміщеннях, так і зовні.

Серія KEG

Світлодіодні архітектурні світильнки для освітлення та підсвітки будівель, архітектурних об’єктів, картин, скульптур як в приміщеннях, так і зовні.

KEG корпус нержавіюча сталь 800Lm; 8 W; D=80mm x 110mm

KEG корпус фарбований алюміній 800Lm; 8 W; D=70mm x 100mm

Згідно побажань замовників, ми виготовляємо архітектурний світильник KEG любого кольору. Також можливий вибір лінз, який забезпечує різні кути світлового потоку.  Спосіб кріплення світильника ви можете вибрати.

KEG накладний архітектурний світильник
Світильник для підсвітки будівель
KEG архітектурний світильник

Світлодіодні світильники  для освітлювання фасадів будинків. Корпус із нержавіючої сталі або фарбований металевий. Потужність 8-12 W.

Архітектурний світильник KEG

Архітектурні світлодіодні світильники.

  Коли сонце ввечері ховається за горизонтом, міста покриваються мороком. У ці вечірні години включається особливий тип освітлення, яке дозволяє жителям та гостям міст продовжити можливість приємно проводити час, насолоджуючись видом архітектурних ансамблів вулиць і площ.

  Для цього застосовуються освітлювальні прилади особливого типу: архітектурні світильники та прожектори. Вони спеціально створені й сконструйовані для роботи в складних кліматичних умовах.

Архітектурний світильник KEG

  Архітектурний світильник KEG надає будівлям новий, незвичайний вид, підкреслюючи рельєф будівель з вигідного боку, акцентуючи увагу на важливих деталях. Використання архітектурних світильників здатне передати неповторний вигляд навіть скромній, на перший погляд будівлі. Це все привертає увагу гостей міст і робить архітектурні об’єкти більш привабливими. Це істотно збільшує потік туристів.

Архітектурний світильник KEG На сьогодні архітектурні світлодіодні світильники стають все більш популярними при виборі системи освітлення для підсвічування вуличних ансамблів і пам’ятників. Все це стало можливим завдяки їх відмінним експлуатаційним властивостям.

  ЛЕД світильники мають ряд переваг перед галогеновими лампами. Вони яскраві, економічні та довговічні. Це надзвичайно важливі якості, адже заміна світильників або ламп на фасадах будівель дуже дорога.

  Крім того, архітектурні LED прожектори мають великий вибір оптики, яка формує кут, ширину і яскравість променя світла. Використовуючи це розмаїття можна досягти приголомшливих ефектів при підсвічуванні екстер’єрів будівель.

  В асортименті компанії «PRO Bright Light” є ряд світильників, які призначені для освітлення будівель, підсвічування рекламних банерів, мостів, пам’ятників. Це такі світильники як:

  • CORSAR W
  • NEEDLE
  • KEG

  C характеристиками та різноманітністю модифікацій ви можете ознайомитися на сторінках, перейшовши за відповідними посиланнями.

ЯК ПІДІБРАТИ СВІТИЛЬНИК ДЛЯ ПІДСВІЧУВАННЯ БУДИНКІВ.

  Перш, ніж вибрати світильники для освітлення будівель потрібно ознайомитися з особливостями освітлювальних приладів. CORSAR W, наприклад має оригінальне віяло подібне поширення світлового потоку, що добре для освітлення реклами, або карнизів будівель. Прожектори NEEDLE і KEG мають різні потужності (від 8 до 40 Вт) і кут напрямку світлового променя (від 5 до 90 градусів).

  У нашому магазині ви можете вибрати світильники та прожектори для освітлення фасадів. Це вам допоможуть зробити наші фахівці. Ми порадимо як і де краще розмістити освітлювальні прилади, щоб ваш будинок став яскравим та впізнаваним.

Архітектурний світильник KEG статья.