Світлодіодний світильник ARMSTRONG

Світлодіодний світильник ARMSTRONG для заміни застарілих ненадійних люмінесцентних світильників, які містять небезпечну ртуть. В якісному металевому корпусі знаходяться якісні блоки живлення PHILIPS, та алюмінієві плати з розпаяними  світлодіоами виробництва SEOUL SEMICONDUKTOR або OSRAM.

Світильники ARMSTRONG

ЛЕД світильник ARMSTRONG для освітлення усіх типів приміщень.

ARMSTRONG 40- 6390Lm; 45W; 595x595x39mm

ARMSTRONG 30- 4450Lm; 34W; 595x595x39mm

ARMSTRONG 20- 2130Lm; 17W; 595x295x39mm

Індивідуальні замовлення

Нестандартний світлодіодний світильник ARMSTRONG з розмірами 1195х295х38мм.  4450Lm. 34W

Потолочный светодиодный светильник ARM 1200х200

Світлодіодний світильник ARMSTRONG

Призначення світильників.

Світильники ARMSTRONG розроблені для заміни застарілого формату растрових люмінесцентних світильників офісного стельового освітлення. До цього часу в установах та фірмах в Україні використовуються квадратні світильники в яких встановлені сотні тисяч ламп, що містять величезну кількість небезпечної для навколишнього середовища та здоров’я людей ртуті. Ці застарілі світильники потребують до себе багато уваги. Це постійна заміна стартерів, ламп та їх утилізація.  

Єдиний вихід — це зробити поступову заміну ненадійних і небезпечних світильників на світлодіодні джерела світла. Для того, щоб цього уникнути ми пропонуємо сучасне та ефективне рішення. Це світлодіодний світильник “АРМСТРОНГ”, який успішно застосовується для освітлення:

Світлодіодний світильник ARMSTRONG

  • офісів;
  • адміністративних приміщень;
  • магазинів;
  • шкільних класів;
  • приміщень дошкільних дитячих установ;
  • лікарень, поліклінік.

Опис світильника.

Корпус Армстронг виготовлено з пофарбованого стального листа та є універсальний. Світильник може бути як накладними, так і вбудованим (врізним). Товщина світильника усього 39мм. Світильник легкий, завдяки чому не завдасть проблем з встановленням у підвісних стелях. Його дуже легко встановити та підключити. Для цього не потрібна висока кваліфікація робітника. До того ж вони суттєво економлять Ваші витрати на електричну енергію відразу з моменту першого включення. Є два розміри світильнику:

  • 595мм х 595мм 
  • 595мм х 295мм.

Наші світильники ARMSTRONG збираються на кращих по відтворенню кольорів світлодіодах OSRAM і SEOUL SEMICONDUCTOR. Коефіцієнт передачі кольору CRI більше ніж 80.

Світлодіодний світильник ARMSTRONG також випускається у варіанті аварійного світильника. Час його світіння від 1 години до двох діб, в залежності від завдання замовника.

Ми безкоштовно робимо розрахунки освітлення приміщень. Вам потрібно лише вказати параметри приміщення, яке потрібно освітити. Ми зробимо розрахунок та запропонуємо найкращий варіант освітлення приміщень. 

Крім світильників ARMSTRONG, компанія «ПБЛ» випускає і інші вироби, якими можна освітлювати адміністративні та офісні приміщення. Ознайомитися з ними можна на сторінці “Офісні світильники”.

Світильники ARMSTRONG можуть бути виконані в якості аварійного світильника.  Час автономної роботи від півгодини до 24 годин, в залежності від побажання та технічного завдання замовника