Світлодіодний світильник ARMSTRONG

Cвітильники ARMSTRONG

Світлодіодні світильники ARMSTRONG для заміни застарілих ненадійних люмінесцентних світильників, які містять небезпечну ртуть. В якісному металевому корпусі знаходяться якісні блоки живлення PHILIPS, та алюмінієві плати з розпаяними  світлодіоами виробництва SEOUL SEMICONDUKTOR або OSRAM.

Світильники ARMSTRONG

Світлодіодні світильники ARMSTRONG для освітлення усіх типів приміщень.

ARMSTRONG 40- 6390Lm; 45W; 595x595x39mm

ARMSTRONG 30- 4450Lm; 34W; 595x595x39mm

ARMSTRONG 20- 2130Lm; 17W; 595x295x39mm

Індивідуальні замовлення

Нестандартний світильник з розмірами 1195х295х38мм.  4450Lm. 34W

Потолочный светодиодный светильник ARM 1200х200

Світильники «ARMSTRONG» розроблені для заміни застарілого формату растрових люмінесцентних світильників офісного стельового освітлення. До цього часу в установах та фірмах в Україні використовуються квадратні світильники в яких встановлені сотні тисяч ламп, що містять величезну кількість небезпечної для навколишнього середовища та здоров’я людей ртуті. Ці застарілі світильники потребують до себе багато уваги. Це постійна заміна стартерів, ламп та їх утилізація. Для того, щоб цього уникнути ми пропонуємо рішення. Це світлодіодний світильник АРМСТРОНГ, який успішно застосовується для освітлення:

  • офісів;
  • адміністративних приміщень;
  • магазинів;
  • шкільних класів;
  • приміщень дошкільних дитячих установ;
  • лікарень, поліклінік.

Опис світильника.

Корпус Армстронг виготовлено з пофарбованого стального листа та є універсальний. Світильник може бути як накладними, так і вбудованим (врізним). Його легко встановити та підключити. Для цього не потрібна висока кваліфікація робітника. Є два розміри світильнику:

  • 595мм х 595мм 
  • 595мм х 295мм.

Наші світильники ARMSTRONG збираються на кращих по відтворенню кольорів світлодіодах OSRAM і SEOUL SEMICONDUCTOR. Коефіцієнт передачі кольору CRI більше ніж 80.

Світильники ARMSTRONG випускаються у варіанті аварійного світильника. Час його світіння від 2 годин до двох діб, в залежності від завдання замовника.

Світильники ARMSTRONG можуть бути виконані в якості аварійного світильника.  Час автономної роботи від півгодини до 24 годин, в залежності від побажання та технічного завдання замовника