Аварійні світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники з аварійним блоком живлення. Працюють як звичайні освітлювачі, а якщо зникає напруга живлення переходять в режим аваріного освітлювання.

Світлодіодні аварійні світильники.

Світильник для стель ARMSTRONG 30
Лінійний ЛЕД світильник LINE 1000.
Лінійний ЛЕД світильник LINE 500.
Промисловий підвісний світильник MINER 150Вт

Аварійні світлодіодні світильники.

  

 Аварійні світлодіодні світильники. 

Компанія «PRO Bright Light» розробила універсальний блок автономного електричного живлення світильників. Завдяки чому ми випускаємо декілька типів аварійних, евакуаційних світлодіодних освітлювальних приладів:

  • лінійних «LINE»;
  • стельових «ARMSTRONG»
  • промислових «CORD».

Як це працює.

Аварійні світлодіодні світильники. плата. При наявності напруги живлення, світильник працює як звичайний освітлювальний прилад і разом з іншими освітлює приміщення. При зникненні напруги він переходить в аварійний режим. Коли в мережі з’являється електричний струм, то світильники знову живляться від напруги 230 в., акумулятори починають заряджатися.

Аварійні світлодіодні світильники та прожектори оснащуються блоком резервного живлення, що забезпечує автономну роботу під час перебоїв електропостачання в мережі. Вони розраховані на подвійне живлення—як від мережі, так і від вбудованих хімічних джерел струму (акумуляторів).

  Як правило ці аварійні освітлювальні прилади, застосовуються в тих випадках, коли використання систем резервного електропостачання (мережевих джерел безперебійного живлення, дизель-генераторів тощо) є недоцільним або нераціональним, а наявність освітлення незалежного від наявності напруги в мережі—важливим.

  Застосовуваний в аварійних світильниках блок резервного живлення, крім акумуляторної батареї, містить також перетворювач напруги з драйвером світлодіодів, зарядний пристрій і схему управління.

Наша компанія пропонує різні аварійні світлодіодні світильники і прожектори.

  Найбільш придатними для побутового або офісного застосування є вироби Аварійні світлодіодні світильники. Блок жвлення.серій «LINE» і «ARMSTRONG» з вбудованим блоком резервного живлення. У них використовуються сучасні літій-іонні акумулятори, розраховані на швидкий розряд і заряд.

  Типовий час розряду 30 хвилин та заряду в базовій версії 2-3 години. Вони мають невеликі розміри, що дозволяє розміщувати їх всередині корпусу світильника. Вироби такого типу також відрізняються меншою вартістю.

  Однак, при виборі слід врахувати, що внаслідок особливостей літій-іонних акумуляторів вони виготовляються виключно в кліматичному виконанні УХЛ4 (для роботи в опалювальних приміщеннях).

  Альтернативою згаданим вище виробам для промислового застосування можуть бути світильники, що оснащуються нікель-кадмієвими або свинцевими акумуляторами. Вони мають більш тривалий час автономної роботи, допускають експлуатацію при негативних температурах, однак значно дорожче.

Виготовляємо АВАРІЙНІ СВІТИЛЬНИКИ за технічним завданням замовника

 Зовнішніми блоками резервногоживлення можуть бути оснащені практично будь-які моделі, що випускаються нашою компанією. У них використовуються невибагливі в експлуатації герметичні свинцево-кислотні акумулятори. Вони забезпечують порівняно велику тривалість автономної роботи (не менше 3 годин).

  Вироби даного типу випускаються в кліматичному виконанні УХЛ2 і з класом захисту не нижче IP54.

Цей варіант рекомендується для виробничих або комерційних об’єктів, а також для вуличного освітлення. За бажанням замовника світильники такого типу можуть бути об’єднані в систему із загальною акумуляторною батареєю і зарядним пристроєм. Загальна потужність таких систем може досягати 1 кВт, залежно від місткості застосованої АКБ.

Світлодіодні аварійні світильники та прожектори.

Також у всіх моделях передбачена можливість зменшення яскравості світлового потоку в аварійному режимі, що може бути корисним для збільшення часу автономної роботи шляхом зменшення яскравості.

Крім того характеристики аварійних світильників можуть бути змінені. Вони будуть виконані згідно з побажанням замовника.