Консольний вуличний світильник CORSAR B

Недорогий світлодіодний яскравий та потужний консольний вуличний світильник . Розроблені для освітлення вулиць, площ, парків, скверів.  Монтуються на трубу освітлювальної опори. Світильники CORSAR B мають можливість регулювати направлення світлового потоку.

Серія CORSAR B

Консольний вуличний світильник CORSAR B 

CORSAR B 50 8320Lm; 55W

CORSAR B 100 16 640Lm; 105W

Компанія “ПБЛ” розробила, та вже дев’ять років випускає світлодіодні вуличні світильники ‘’CORSAR B’’. За весь час вони проявили себе з найкращої сторони. Ці вуличні лед світильники збираються з якісних комплектуючих, що забезпечує їх довгий термін експлуатації в умовах постійних кліматичних навантажень в усі пори року. 

Консольний вуличний світильник. Особливості конструкції

Надійність світильника досягається завдяки простій та продуманій конструкції. Корпус виготовлено зі сталевої труби, яку пофарбовано порошковою фарбою, що є надійним захистом від корозії. 

Консольний вуличний світильникЯскравою особливістю нашого вуличного LED прожектора є крила, нахил яких регулюється. Крила зроблені із алюмінієвого профілю, який розроблено нашою компанією. На це крило встановлюються світлодіодні матриці, захищені прозорими лінзами із загартованого скла. У результаті ми маємо елемент освітлювального приладу, який відводить та розсіює тепло від світлодіодів, та направляє світло у потрібному напрямку.

Світильники мають  потужність від 60 до 160 Вт. Їх можна монтувати на стандартні освітлювальні опори, що мають висоту до 20 метрів, при відстані між стовпами до 35 метрів. Якщо є ситуація з розміщенням опор освітлення з більшою відстанню, тоді ми вам пропонуємо звернути увагу на вуличні консольні світильники серії  ‘’CORSAR S’’. Інформація про них знаходиться тут.

З допомогою вуличних лед прожекторів ‘’CORSAR B’’ освітлюються багато

  • вулиць
  • площ
  • парків
  • торговельних територій 
  • автомагістралей
  • промислових зон
  • паркувальних майданчиків
  • внутрішніх територій.

Якщо ви не знаєте скільки і якої потужності вам потрібно лед світильників, то ми допоможемо вам. Ми зробимо світлотехнічний розрахунок території, або вулиці та зробимо пропозицію з найкращим варіантом.

Приклади  застосування світильників виробництва PRO Bright Light

CORSAR B

Вуличний консольний світильник 100Вт
Вуличний консольний потужний світильник
Освітлення вулиці в селі Красноє.