Димер для лед світильників

Димер — світлорегулятор, призначений для плавної зміни яскравості світлодіодних світильників. Димер орієнтований на спільну роботу з блоками живлення виробництва компанії Mean Well або аналогічними.

Димування світлодіодних світильників.

Димер ПБЛ
Димер, вигляд.
Димер, вигляд 3/4
Димер ПБЛ, плата.

Димування лед світильників.

Димер для лед.

Зараз йде глобальний перехід на світлодіодне освітлення. Світлодіодні освітлювальні прилади дешевшають і поступово витісняють лампи застарілих технологій. Світлодіодна продукція набагато економніше і довговічніше, ніж їх попередники: лампи розжарювання та люмінесцентні лампи.

Але не завжди споживачеві потрібне яскраве світло. Часто виникає потреба приглушити яскравість освітлювачів. Для цього розробляються пристрої, які дозволяють регулювати яскравість світлодіодного освітлення. Вони називаються димери.

З особливостями світлодіодного вимикача, що димується, розробленого компанією “PRO Bright Light” ми розповімо в цій статті.

Особливості димера для світлодіодних світильників.

Димер для ледДимер для лед виготовляють різні фірми. У кожного є свої особливості і відмінності. Але всі вони працюють тільки з лед лампами і світильниками, які конструктивно мають можливість управлятися від зовнішніх спеціалізованих пристроїв.

Димер для світлодіодних світильників працює з виробами, що мають керований блок живлення по входу 0-10v і призначений для плавного регулювання освітленням.

Димер для лед ПБЛ працює в широкому діапазоні мережевої напруги і має можливість живлення як змінним, так і постійним струмом.

Димер для світлодіодних світильників виробництва ПБЛ здатний витримати коротке замикання. Передбачена можливість налаштування зміни діапазону напруги, що керує.

Застосування у виробі стабілізованого імпульсного мережевого блоку живлення забезпечує гальванічну розв’язку між мережею та ланцюгами управління, що підвищує загальну електричну безпеку системи.

У якості мережевого вимикача у приладі використовується електромагнітне реле. Воно також відключає живлення світильників в аварійних ситуаціях. Наприклад при перегоранні запобіжника, внаслідок перевищення допустимого напруги в мережі і при короткому замиканні виходу управління.

Виконання в корпусі зі ступенем захисту IP54 дозволяє; експлуатувати виріб не тільки в сухих приміщеннях, а й там, де є більш жорсткі умови експлуатації, як в побутових, так і в умовах промислових підприємств.

Купити димер для світлодіодних світильників ви можете будь-яким зручним способом. Для початку зателефонуйте по одному з телефонів зазначених в шапці сайту. Також можна зробити заявку, скориставшись месенджером або імейлом зазначеним на сторінці “Контакти”.

Характеристики:

Вихідна напруга 1-10 V.

Максимальне навантаження — 10А

Напруга живлення     VAC: 85-265

                                      VDC: 120-370.

особливості:

Захист від підвищення напруги

Регулювання U вих.

Наявність гальванічної розв’язки від мережі живлення.

Наявність реле управління блоком живлення.