Банер мобил оператори. Нов.

Замовити світлотехнічний розрахунок.

Якщо ви сумніваєтеся які світильники та в якій кількості вам потрібні, то звертайтеся до нас. Наші фахівці безкоштовно зроблять розрахунок освітлення ваших приміщень або територій. Ми виберемо нейкращий, та еконмний варіант освітлення.

IES files світильників ТОВ "ПБЛ" для світлотехнічних розрахунків

Потолочный светодиодный светильник lline-1000
Серія "LINE"
Потолочный светодиодный светильник ARMSTRONG
Серія "ARMSTRONG"
Потолочный светодиодный светильник SPOT
Серія "SPOT"
Косольний вуличний освітлювач
Серія "CORSAR B"
Консольний вуличний освітлювач CORSAR-S
Серія "CORSAR S"
Накладний світлодіодний прожектор CORSAR W
Серія "CORSAR W"
Светодиодный прожектор NEDLE
Серія "NEEDLE"
Підвісний промисловий світильник MINER
Серія "MINER"
Прожектор для великих територій
Серія "CORSAR G"

Що таке IES files?

IES — це файл з фотометричними даними освітлювального приладу, який використовується при проектуванні освітлення приміщень, просторів промислових об’єктів, освітлення спортивних споруд та інше, при 3D моделюванні проектів. Цей формат розроблено Illuminating Engineering Society of North America, IESNA (Світлотехнічним Товариством Північної Америки). IES файли застосовуються такими спеціалізованими програмами як: Relux, Lightscape, 3D Studio Max, DIALux, DIALux EVO, CINEMA 4D і ін., в яких при проектуванні 3D об’єктів використовуються змодельовані освітлювальні прилади. До речі, програми DIALux, DIALux EVO безкоштовні та їх можна завантажити з сайту виробника цього програмного забезпечення.

Спальня в Арлі, Розрахунок. IES files.Фотометричні файли математично моделюють світловий потік світильника. Завдяки цьому інженери мають можливість зробити світлотехнічний розрахунок освітлення об’єкту та і підібрати оптимальний варіант набору світильників. 

Як це працює.

У IES files міститься математичний опис з інформацією про інтенсивність світіння джерела світла в різних напрямках (зміну яскравості в точках умовної сфери). Також описується геометрія світильника, випромінювання світла освітлювальним приладом, крива світла світильника, електрична потужність.

 Усі заміри світильників здійснювались у спеціалізованій лабораторії. На нашому сайті можна завантажити IES files світильників, які виготовляє компанія PRO Bright Light.