Lighthouse555рус1920ц

IES  файли світильників ТОВ "ПБЛ" для світлотехнічних розрахунків

Потолочный светодиодный светильник lline-1000
Серія "LINE"
Потолочный светодиодный светильник ARMSTRONG
Серія "ARMSTRONG"
Потолочный светодиодный светильник SPOT
Серія "SPOT"
Уличный LED светильник CORSAR-B
Серія "CORSAR B"
Уличный светодиодный светильник CORSAR-S
Серія "CORSAR S"
LED прожектор CORSAR-50
Серія "CORSAR W"
Светодиодный прожектор NEDLE
Серія "NEEDLE"
Промисловий світлодіодний світильник MINER
Серія "MINER"
светодиодный прожектор CORDAR-G
Серія "CORSAR G"

Що таке IES файл?

IES — це файл з фотометричними даними освітлювального приладу, який використовується при проектуванні освітлення приміщень, просторів промислових об’єктів, освітлення спортивних споруд та інше, при 3D моделюванні проектів. Формат розроблено Illuminating Engineering Society of North America, IESNA (Світлотехнічним Товариством Північної Америки). IES файли Светотехнический расчет объектовзастосовуються такими спеціалізованими програмами як: Relux, Lightscape, 3D Studio Max, DIALux, DIALux EVO, CINEMA 4D і ін., в яких при проектуванні 3D об’єктів використовуються змодельовані освітлювальні прилади. До речі, програми DIALux, DIALux EVO безкоштовні та їх можна завантажити з сайту виробника цього ПЗ.

Фотометричні файли математично моделюють світловий потік світильника. Завдяки цьому інженери мають можливість зробити світлотехнічний розрахунок освітлення об’єкту та і підібрати оптимальний варіант набору світильників. 

У файлі міститься математичний опис з інформацією про інтенсивність світінняСветотехнический расчет зданий. джерела світла в різних напрямках (зміну яскравості в точках умовної сфери). Також описується геометрія світильника, випромінювання світла освітлювальним приладом, крива світла світильника, електрична потужність.

 Усі заміри світильників здійснювались у спеціалізованій лабораторії. На нашому сайті можна завантажити IES файли світильників, які виготовляє компанія PRO Bright Light.