Банер мобил оператори. Нов.
Банер Logo PBL 2. Прозоре

контакти ТОВ ПБЛ

Ми знаходимось на території "ПОДІЛ БІЗНЕС ПАРК"

карта-проезда
Реквізити ПБЛ. Банер.

  ТОВ «ПБЛ» компанія — виробник світлодіодної продукції з 2012 року.

Має досвід розробки та виробництва світлодіодних світильників та прожекторів різноманітного призначення. Асортимент нашої продукції — від маленьких ліхтариків до потужних прожекторів, що дозволяють освітлювати території великої площі. Офісні та вуличні світильники, світильники для архітектурного та рекламного освітлення.

 Пропонуємо проектні рішення освітлення фасадів будинків, освітлення спортивних майданчиків спортивних споруд закритого та відкритого типу, офісних та приміщень адміністративних закладів, лікарень. Цехів та територій промислових підприємств, складів підкранових майданчиків,територій сортувальних станцій, кар’єрів, тощо.  

Виготовлення освітлювальних приладів спеціального призначення згідно побажань клієнтів за індивідуальним проектом. Цікаві пропозиції для архітекторів, дизайнерів, проектувальників та інженерів проектних та будівельних компаній, та інтернет магазинів

Контакти ТОВ ПБЛ

  Контакти ТОВ ПБЛ

Купити нашу продукцію дуже просто. Замовити лед світильники та алюмінієві профілі виробництва ТОВ “ПБЛ” можна скориставшись контактною інформацією на цій сторінці. Наші фахівці нададуть усю необхідну та вичерпну інформацію щодо технічних характеристик наших виробів та проконсультують як краще їх використовувати, щоб домогтися найкращого результату. Оплатити товар можна будь яким способом, який вам найбільш зручний.