Серія LINE

Світлодіодний лінійний світильник

Для освітлення приміщень офісів, учбових класів, усіх типів адміністративних та промислових приміщень ми пропонуємо якісні, економічні та яскраві лінійні світлодіодні світильники серії LINE.  Вони можуть бути накладними, підвісними або врізними. Їх легко можна монтувати на поверхність стін, стель або іншу поверхню. Світлодіодні світильники зібрані з унікального алюмінієвого профілю, що розроблений компанією «PRO Bright Light», якісних блоків живлення PHILIPS та світлодіодів SEOUL SEMICONDUCTOR або OSRAM.

Серія "LINE"

Світлодіодні лінійні світильники LINE для освітлення в офісних, учбових, промислових та адміністративних приміщеннях.

LINE 1000 4450Lm; 35W; 1000x65x56mm

LINE 500 2225Lm; 18W; 500x65x56mm

LINE 1500 6675Lm; 54W; 1500x65x56mm

Світлодіодні лінійні світильники подвоєної потужності LINE Х 2 для освітлення в офісних, учбових, промислових та адміністративних приміщеннях з високими стелями.

LINE 1000 Х 2 8900Lm; 70W; 1000x65x56mm

LINE 500 Х 2 4450Lm; 36W; 500x65x56mm

LINE 1500 Х 2 13350Lm; 108W; 1500x65x56mm

Індивідуальні замовлення

Згідно побажань замовників, ми виготовляємо світлодіодні світильники різної форми, потужності та яскравості.

Потолочный светодиодный светильник. Сборка.

По замовленню ми розробили та виготовили світильник для офісного приміщення розміром 5 х 2 метри

Декоративный стельовий светильник.

Світлодіодний лінійний світильник.

Ми розробили та виробляємо лінійні світлодіодні світильники LINE. Ці світильники можна використовувати для освітлення офісних, навчальних, медичних та адміністративних приміщень. Потужні модифікації LINE успішно працюють в промислових та складських приміщеннях. Вони з успіхом замінюють застарілі люмінесцентні лампи, що містять велику кількість ртуті, та вживають багато електричної енергії. 

Світлодіодний лінійний світильникСвітильники універсальні. Вони можуть бути накладними, підвісними або врізними. Їх легко можно монтувати на площину стін, стель або іншу поверхню. Також ці лінійні світлодіодні світильники можна підвісити на тросах, або встановити на шпильках. Ще ми випускаємо варіант для врізного монтажу, коли освітлювальна поверхня світильнику знаходиться в одній площині стіни або стелі.

Для збирання лінійного світильника LINE ми використовуємо якісний оригінальний алюмінієвий профіль, що розроблено компанією “PRO Bright Light”. 

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Якісні блоки живлення “PHILIPS” забезпечують освітлення без мерехтіння. А світлодіоди SEOUL SEMICONDUCTOR або OSRAM, які ми застосовуємо для виробництва світильників, випромінюють якісне світло на протязі більше, ніж 50000 годин.  

Світильник лінійний світлодіодний має захист ІР 44, але за вимогою замовника ми виробляємо модель, що має захист ІР 65. 

Світлодіодний лінійний світильник. Кріплення

Світильники мають якісний світловий потік з високим коефіцієнтом кольоровідтворення CRI, який більш ніж 80. Також на  замовлення виготовляються світильники з CRI 98.

Крім того, ми пропонуємо лінійні світильники LINE, в аварійному виконанні. Аварійні світлодіодні світильники LINE працюють як звичайні світильники. Але коли електроживлення зникає, вони автоматично переходять в режим живлення від акумуляторних батарей і при цьому продовжують видавати до 60% від номінального світлового потоку. 

Лінійні світлодіодні світильники випускаються у різних розмірах та різної потужності. Ви можете замовити світильник з характеристиками, які найбільш підходять для освітлення Ваших приміщень. А Наші спеціалісти допоможуть розрахувати найліпший варіант освітлення.

Світильники LINE можуть бути виконані в форматі аварійного світильника.  Час автономної роботи від півгодини до 24 годин, в залежності від технічного завдання, що надається замовником