Світлодіодний лінійний світильник

Для освітлення приміщень офісів, учбових класів, усіх типів адміністративних та промислових приміщень ми пропонуємо якісні, економічні та яскраві лінійні світлодіодні світильники серії LINE.  Вони можуть бути накладними, підвісними або врізними. Їх легко можна монтувати на поверхність стін, стель або іншу поверхню. Світлодіодні світильники зібрані з унікального алюмінієвого профілю, що розроблений компанією «PRO Bright Light», якісних блоків живлення PHILIPS та світлодіодів SEOUL SEMICONDUCTOR або OSRAM.

Серія "LINE"

Світлодіодні лінійні світильники LINE для освітлення в офісних, учбових, промислових та адміністративних приміщеннях.

LINE 1000 4100Lm; 35W; 1000x65x56mm

LINE 500 2050Lm; 18W; 500x65x56mm

LINE 1500 6150Lm; 54W; 1500x65x56mm

Світлодіодні лінійні світильники подвоєної потужності LINE Х 2 для освітлення в офісних, учбових, промислових та адміністративних приміщеннях з високими стелями.

LINE 1000 Х 2 4200Lm; 70W; 1000x65x56mm

LINE 500 Х 2 4100Lm; 36W; 500x65x56mm

LINE 1500 Х 2 12300Lm; 108W; 1500x65x56mm

Індивідуальні замовлення

Згідно побажань замовників, ми виготовляємо світлодіодні світильники різної форми, потужності та яскравості.

Потолочный светодиодный светильник. Сборка.

По замовленню ми розробили та виготовили світильник для офісного приміщення розміром 5 х 2 метри

Декоративный стельовий светильник.

Світлодіодний лінійний світильник.

Ми розробили та виробляємо лінійні світлодіодні світильники LINE. Ці світильники можна використовувати для освітлення:

  • офісних, 
  • навчальних,
  • дошкільних,
  • медичних,
  • перукарень,
  •  адміністративних приміщень. 

Світлодіодний лінійний світильникПотужні модифікації LINE успішно працюють в промислових та складських приміщеннях. Вони з успіхом замінюють застарілі люмінесцентні лампи, що містять велику кількість ртуті, та вживають багато електричної енергії. 

Світильники універсальні. Вони можуть бути:

  •  накладними,
  •  підвісними 
  • або врізними. 

Їх легко можно монтувати на площину стін, стель або іншу поверхню. Також ці лінійні світлодіодні світильники можна підвісити на тросах, або встановити на шпильках. Ще ми випускаємо варіант для врізного монтажу, коли освітлювальна поверхня світильнику знаходиться в одній площині стіни або стелі.

Для виробництва лінійного світильника LINE ми використовуємо якісний  анодований оригінальний алюмінієвий профіль, що розроблено компанією “PRO Bright Light”. Якщо потрібно замовнику, то світильник може бути пофарбованим у будь який колір згідно каталогу РАЛ. До речі чорні лінійні світильники виглядають дуже стильно. 

ГАРАНТІЯ НА СВІТИЛЬНИК 5 РОКІВ

Якісні блоки живлення “PHILIPS” забезпечують освітлення без мерехтіння. А світлодіоди SEOUL SEMICONDUCTOR або OSRAM, які ми застосовуємо для виробництва світильників, випромінюють якісне світло на протязі більше, ніж 50000 годин.  

Світлодіодний лінійний світильник. КріпленняСвітильник лінійний світлодіодний має захист ІР 44, але за вимогою замовника ми виробляємо модель, що має захист ІР 65. 

Ми пропонуємо використовувати накладні та підвісні світлодіодний лінійний світильник LINE виробництва «ПБЛ» для освітлення СТО, автомобільних мийок та гаражів. Спеціально для автомобільного сервісу на базі лінійного світильника ми розробили переносний компактний світильник, що має потужність до 20 Вт. Вона має можливість плавного регулювання яскравості світлового потоку. Крім того, цей невеликий світильник має вбудовані магніти, завдяки чому на час ремонту його легко закріпити на корпусі автомобіля

Світлодіодний лінійний світильник LINE маює якісний світловий потік з високим коефіцієнтом кольоровідтворення CRI, який більш ніж 80. Також на замовлення виготовляються світильники з CRI 98.

Крім того, ми пропонуємо світлодіодний лінійний світильник LINE, в аварійному виконанні. Аварійні світлодіодні LINE працюють як звичайні світильники. Але коли електроживлення зникає, вони автоматично переходять в режим живлення від акумуляторних батарей і при цьому продовжують видавати до 60% від номінального світлового потоку. 

Лінійні світлодіодні світильники випускаються у різних розмірах та різної потужності. Ви можете замовити світильник з характеристиками, які найбільш підходять для освітлення Ваших приміщень. А Наші спеціалісти допоможуть розрахувати найкращий варіант освітлення.

Світильники LINE можуть бути виконані в форматі аварійного світильника.  Час автономної роботи від півгодини до 24 годин, в залежності від технічного завдання, що надається замовником