Новини ТОВ «ПБЛ»

НОВИНИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

ПОТУЖНІ ПРОЖЕКТОРИ

Виконано замовленняна виробництво потужних прожекторів «CORSAR G 600» для освітлення майданчика для паркування автомобілів біля мегамаркету «АШАН» на Петрівці в м. Києві. Прожектори можуть працювати у двохрежимах: 100% та 33% відсотки потужності.

АНТИВАНДАЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Виготовлено партію антивандальних світлодіодних світильників «HAMMER» для підземних переходів м. Києва. Сталевий корпус та надміцне «скло» надійно забезпечать довге життя цього світильника.

ДЕКОРАТИВНІ ПОТУЖНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Декоративні світильники для освітлення холу офісного центру в м. Києві. Виготовлені по кресленням замовника. Розміри 5м. х 2,5м. 

Декоративний світильник

ПОТУЖНИЙ
ПРОЖЕКТОР

Для підприємства із Запоріжжя ми виконали замовлення з виготовлення партії потужних прожекторів CORSAR G 300. Потужність 320Вт, світловий потік 50000Лм

Прожектор світлодіодний CORSAR-G-300 PBL

СВІТИЛЬНИК НА ЗАМОВЛЕННЯ

По завданню замовника було розроблено та виготовлено серію шестикутних офісних світильників. Потужність 370 Ватт.  13500 Люм. світлосили.

Потолочный светодиодный светильник. Сборка.

Дімер

Наша компанія розробила дімер для керування рівнем освітлення світлодіодних світильників.Яскравість світла регулюється у діапазоні 10……100%. Вихідна напруга, що керує світильником- DC 1—10В 

Димер ЛЕД

ДЕКОРАТИВНИЙ СВІТИЛЬНИК

Для освітлення офісного приміщення виготовлено світильник з розмірами 5м. х 2,5 м. Потужність 680Вт. Світловий потік 85000Лм

Потолочный светодиодный декоративный светильник.

МАЛОГАБАРИТНИЙ СВІТИЛЬНИК

Світильники SPOT розроблені для встановлення в підвісних стелях різних типів. Нова компактна модель SPOT MINI розроблена по замовленню для використання в підвісній стелі системи типу  грильято. Діаметр світильника 100мм. Висота 63мм Споживана потужність 13 вт. Яскравість світлового потоку 1600Лм. Колір світлового випромінювання може бути від 2700К до 6500К.
Врезной светильник 10W

НЕЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

Ринок заполонила дешева світлодіодна продукція. Але треба розуміти, що низька ціна можлива при застосуванні неякісних комплектуючих, які використовуються при збиранні світильників. Застарілі світлодіоди та неякісні блоки живлення-ось рецепт виробництва дешевих поробок. На фото ганебні технічні характеристики на одному з «кращих» світильників-панелей.
До уваги, у світильника ARMSTRONG виробництва ТОВ «ПБЛ» при потужності 35Вт потік світла 4260Лм. Це вдвічі більше. Термін служби- більше 50000годин. Rа більше 80. Вага 1,5кг.

GLOBAL

НОВИЙ ПРОЖЕКТОР

Розроблено та впроваджено у виробництво новий потужний прожектор CORSAR W 100. Світильник має два крила з встановленими світлодіодами.  Нахил кожного крила регулюється окремо. Крім того кронштейн корпусу світильника так само дає можливість незалежного регулювання. Ці особливості дають можливість найкращим чином освітити територію.

Споживана потужність 102 Вт.

Світловий потік 16640 Лм.

Габаритні розміри 400Х210Х120.

IP 65

прожектор светодиодный Corsar W 100-2

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ТРАМВАЇВ

До нас звернулися з пропозицією розробити світильник для трамваїв, які випускаються для славного міста Одеса. Світильник KNOB було розроблено та впроваджено в виробництво. Вже декілька трамваїв освітлюються нашими світильниками! 

Потолочный светодиодный светильник KNOB.

НАРІЗАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ РІЗЬБИ

На відео відображено процес нарізки різьби на внутрішній поверхні алюмінієвого корпусу світлодіодного світильника. Задіяно верстат з ЧПУ, що переміщає ріжучий інструмент одночасно в трьох площинах.

Дзвоніть, ми працюємо для Вас!!!