НОВИНИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Наші популярні світильники

Накладний LED прожектор CORSAR W 50
накладний прожектор CORSAR W 50
Промисловий накладний світильник CORSAR SP 100.
промисловий світильник CORSAR SP 100
Лінійний ЛЕД світильник LINE 1000.
лінійний світильник LINE 1000

Новини ТОВ "ПБЛ"

Іноді виникає необхідність в освітленні одного і того ж приміщення або предметів теплим або холодним світлом. Відразу виникає питання, невже потрібно два комплекти світильників або ламп? Є рішення!

Деякі виробники світлодіодів випускають модулі, які можуть працювати у різних режимах:: холодного, теплого та змішаного світла.

Наприклад, компанія SAMSUNG випускає СОВ серії Т. У цьому чіпі розміщені елементи з двома колірними температурами. Є варіант 2700К та 6500К. Світлодіоди на чіпі розміщені так, щоб забезпечити рівномірне змішування світла під час випромінювання.

Це означає, що ваш ЛЕД модуль світитиме в діапазоні від 2700К до 5000К (або 6500К)

 

Altaguardia 05 3 веб

Останнім часом одним із найпопулярніших джерел світла при організації освітлення та підсвічування стала світлодіодна стрічка. У цій статті ми розглянемо якими бувають різновиди ЛЄД стрічки

Докладніше прочитайте тут

1618449362 веб

Як правильно підібрати драйвер (блок живлення для лед світильника). Ми допоможемо вам розібратися в параметрах приладу, щоб ви змогли підібрати потрібний для вас.

Докладніше прочитайте тут

веб

Архітектурне освітлення   будинків є важливим елементом створення особливої атмосфери в вечірніх часах в містах. Наша компанія виконала замовлення на виготовлення партії світильників для освітлення нового будинку, що побудований в Києві.  Світильник зібраний в корпусі з нержавіючої сталі. Якісна світлодіодна матриця CREE забезпечує яскравий потік світла, а лінза від LEDIL рівномірно розподіляє його в потрібні зони.

bakubuildings 03 веб

Наша компанія виготовила партію прожекторів NEEDLE 25 у фарбованому корпусі.

Від магазину з продажу одягу ми отримали замовлення на світильники NEEDLE 25 білого кольору.  Частина світильників для трекових систем, а частина накладні. Ці прожектори можут бути пофарбовані у будь який інший колір, який буде пасувати до вашого інтерьєру.

rBVaS веб

Наша фірма виготовила партію лінійних світильників для теплиць.

Від звичайних світильників для досвіту їх відрізняє те, що вони світять світлом червоного кольору. Це необхідно додатково при освітленні рослин яскравим білим світлом. Докладно про таке прочитайте тут.

веб

Для дитячого садочка у м. Києві виготовлено партію яскравих кольорових світильників LINE 500. Якісні світлодіоди з високим індексом кольоровідтворення та пофарбовані у яскраві кольори корпуси світильників  зроблять життя дітлахів яскравішим та веселішим!

веб

Ця стаття про проблеми, які було виявлені під час освітленні світлодіодними освітлювальними приладами при виконанні кіно та фотозйомки.

Прочитати статтю

1 5 веб

Для освітлення теплиць раніше повсюдно застосовувалися світильники з натрієвими лампами (ДНаТ). Вони показали себе ефективними пристроями по організації досвіту рослин. Але у них є недоліки. Головне — це підвищене нагрівання повітря в теплиці та термін служби доволі дорогої лампи. Але останнім часом їм конкуренцію почали складати світлодіодні світильники. Розглянемо плюси і мінуси цих технологій.

Прочитати статтю

банер фіто01

Індекс передачі кольору, або коефіцієнт передачі кольору (CRI або Ra)  Розглянемо, що це таке.

Прочитати статтю

банер CRI01

Оригінальним по конструкції джерелом світла є філаментні лампи. Зовні вона виглядає, як лампочка Едісона, але замість ниток розжарювання, світло випромінюють тонкі нитки з світлодіодів. Розглянемо, що це за штуковина.

Прочитати статтю

банер філамент01

У цій статті ми розповімо про особливості конструкції світлодіодів, що застосовуються для освітлення.

Прочитати статтю

банер ЛЕД04

Трохи історії про створення сучасних світлодіодів, зручних для застосування у побутових лампах, світильниках та прожекторах вуличного, та промислового освітлення.

Прочитати статтю

банер ЛЕД06

Новини ТОВ ПБЛ. На замовлення ми виготовили партію антвандальних світильників HAMMER AL.  На лицьовій частині алюмінієвого корпусу вигравірувано назву компанії. Це потрібно, щоби знизити бажання здійснити крадіжку у асоціальних громадян.  

Банер ПБЛ Софіївка
Новини ТОВ "ПБЛ" - Антивандальні світильники для ЖК

Новини ТОВ ПБЛ. На замовлення ми розробили та виготовели партію фіто світильників довжиною 3 метри кожний для додаткового освітлення в теплиці.  За основу була використана модель світильника LINE  FITO 60. Новий світильник, що випромінює червоне (частота випромінювання 624 нм) та синє (частота  470 нм) світло має потужність 180 вт. Гарантія на світильники надана на 5 років.

Банер ПБЛ теплиця
Новини ТОВ "ПБЛ" - стельові світильники для теплиці

Новини ТОВ ПБЛ. Наш постійний клієнт відомий український виробник чаю звернувся з питанням освітлення нового складського приміщення. По наданих кресленнях було зроблено світлотехнічний розрахунок.  На основі розрахунку запропоновані світильники LINE 1000 та CORSAR SP 100.  На світильники встановлені якісні світлодіодні модулі CREE та CMD світлодіоди OSRAM, та якісні блоки живлення. Гарантія на світильники надана на 5 років.

Банер ПБЛ мономах
Новини ТОВ "ПБЛ" - стельові світильники для складу

Новини ТОВ ПБЛ. На замовлення зроблено модернизацію партії галогенових сітильників, які освітлюють торгівельну площу торгової зали. На світильник змонтовано якісні світлодіодні модулі CREE з кольровідтворенням  CRI 97/ra 8, що встановлені на алюмінієвому радіаторі, та якісні блоки живлення. Потужність світильника 35 Вт.

Модернізація свтильника

Новини ТОВ «ПБЛ». На замовлення виготовлено декоративний торшер з старого фотоапарату. Світильник має якісну світлодіодну лампу PHILIPS, з максимальним кольровідтворенням (CRI 97/ra 8) та потужність 7 Вт. Крім того у торшері є плавне регулювання світлового випромінювання.

Декоративний торшер
Новини

Розроблено та виготовлено  свтильник для освітлення об’ємних об’єктів (скульптур) в приміщенні виставкого залу. Прожектор має високий CRI, та повертається у двох площинах. Кут світлового потоку виконується згідно з завданням замовника.

Світлодіодний прожектор для фасадів

Новини ТОВ «ПБЛ». Виготовлено та встановлено для освітлення площі в м. Золотоноша вуличні консольні світлодіодні світильники  CORSAR S 100.  Світильники розроблено для установки на високі опори освітлення.

Дізнатися більше про світильник.

CORSAR S 100 освітлює майдан

Новини ТОВ «ПБЛ». Виготовлені та передані замовнику світлодіодні світильники для освітлення фасадів будинків. Це світильники KEG, що вдосконалені згідно з побажаннями замовника. 

Дізнатися більше

Світильник для архітектурної підсвітки будівель.

Новини ТОВ «ПБЛ». Квантові точки дозволяють отримати нове покоління світлодіодних випромінюючих покриттів, які можна наносити на гнучкі або прозорі поверхні, а також створити нові типи освітлювальних приладів, інтегрованих в навколишній простір.

Дізнатися більше

банер, квантова точка 1.

ЛІНІЙНІ СВІТИЛЬНИКИ, ЩО ВБУДОВУЮТЬСЯ.

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» на замовлення  замовників виробляє свтильники різних кольорів. Ви можете замовити світильник того кольору, який найбільше підходить до вашого інтерьєру.

Стельовий світильник, що вбудовується.

Антивандальні світильники, що димуються.

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» на замовлення розробила та зібрала партію антивандальних світлодіодних світильників HAMMER.  ЇЇ особливістю є те, що вони керуються димером. Один димер, також виробництва «ПБЛ», управляє світлом чотирьох ЛЕД світильників. 

Антвандальні світильники, що димуються.

Партія аваріних світлодіодних світильників

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» зібрала та відгрузила замовнику партію аваріних світлодіодних світильників, які встановлюються на стелю. Світильники мають вбудований блок аваріного живлення, Весь час вони працюють як звичайні світильники, а якщо зникає єлектричний струм, то переходять в режим аваріного освітлення. Коли напруга з’являється, то вони знову працють від мережі 230В та починають заряджати аккмулятори, що вбудовні.

Партія аварийніх світильників.

Знак "ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД"

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» розробила нову конструкцію знака «Пішохідний перехід». Знак має внутрішню підсвітку, що робить його помітним у вечірні години. Крім того знак комплектується світильниками, що мають направлений потік світла, та освітлюють зону біля знака і  автомобільну дорогу. Це робить перехід вулиці більш безпечним.

Знак пішохідний перехід з лед освітленням

СВІТИЛЬНИК ДЛЯ МЯСНОГО ВІДДІЛУ

Новини ТОВ «ПБЛ». Ми отримали замовлення на партію світильників для підсвічування червоних сортів м’яса  і ми виконали його. Світильник довжиною 2 метри. Потужність 75 вт. Комбінація світлодіодів білого, червоного та блакитного світла дає м’яке рожеве рівномірне освітлення м’ясної продукції на прилавку.

Освітлення мясного прилавку.

ПІДВІСНИЙ СВІТИЛЬНИК

Наша компанія розробила серію підвісних світильникив. Потужність можна вибрати від 8 Вт. до 30 вт. Колір корпусу  також можливо вибрати і він буде який вам до вподоби. Крім того ви зможете обрати навіть кут проміню світлового потоку. Цей світильник чудово впишеться в інтерьєр та може бути як основним джеролом світла, так і допоміжним.

Підвісний декоративний світильник.

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ЖКГ

Епідемія коронавірусу не завадила нашій компанії виконувати замовлення клієнтів. Так, використовуючи усі гігієнічні засоби, щодо запобігання зараженню цієї хворобою, ми зібрали партію антивандальних світильників для одного з закладів ЖКГ м. Києва.

Антивандальний світильник в алюмінієвому корпусі.

ПОТУЖНІ ПРОЖЕКТОРИ

Виконано замовленняна виробництво потужних прожекторів «CORSAR G 600» для освітлення майданчика для паркування автомобілів біля мегамаркету «АШАН» на Петрівці в м. Києві. Прожектори можуть працювати у двохрежимах: 100% та 33% відсотки потужності.

Освтлення парковки прожекторами.

АНТИВАНДАЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Виготовлено партію антивандальних світлодіодних світильників «HAMMER» для підземних переходів м. Києва. Сталевий корпус та надміцне «скло» надійно забезпечать довге життя цього світильника.

Антвандальний світильник із сталі.

ДЕКОРАТИВНІ ПОТУЖНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Декоративні світильники для освітлення холу офісного центру в м. Києві. Виготовлені по кресленням замовника. Розміри 5м. х 2,5м. 

Декоративний світильник

ПОТУЖНИЙ
ПРОЖЕКТОР

Для підприємства із Запоріжжя ми виконали замовлення з виготовлення партії потужних прожекторів CORSAR G 300. Потужність 320Вт, світловий потік 50000Лм

Прожектор світлодіодний CORSAR-G-300 PBL

СВІТИЛЬНИК НА ЗАМОВЛЕННЯ

По завданню замовника було розроблено та виготовлено серію шестикутних офісних світильників. Потужність 370 Ватт.  13500 Люм. світлосили.

Потолочный светодиодный светильник. Сборка.

Дімер

Наша компанія розробила дімер для керування рівнем освітлення світлодіодних світильників.Яскравість світла регулюється у діапазоні 10……100%. Вихідна напруга, що керує світильником- DC 1—10В 

Димер ЛЕД

МАЛОГАБАРИТНИЙ СВІТИЛЬНИК

Світильники SPOT розроблені для встановлення в підвісних стелях різних типів. Нова компактна модель SPOT MINI розроблена по замовленню для використання в підвісній стелі системи типу  грильято. Діаметр світильника 100мм. Висота 63мм Споживана потужність 13 вт. Яскравість світлового потоку 1600Лм. Колір світлового випромінювання може бути від 2700К до 6500К.
Врезной светильник 10W

НЕЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

Ринок заполонила дешева світлодіодна продукція. Але треба розуміти, що низька ціна можлива при застосуванні неякісних комплектуючих, які використовуються при збиранні світильників. Застарілі світлодіоди та неякісні блоки живлення-ось рецепт виробництва дешевих поробок. На фото ганебні технічні характеристики на одному з «кращих» світильників-панелей.
До уваги, у світильника ARMSTRONG виробництва ТОВ «ПБЛ» при потужності 35Вт потік світла 4260Лм. Це вдвічі більше. Термін служби- більше 50000годин. Rа більше 80. Вага 1,5кг.

GLOBAL

НОВИЙ ПРОЖЕКТОР

Розроблено та впроваджено у виробництво новий потужний прожектор CORSAR W 100. Світильник має два крила з встановленими світлодіодами.  Нахил кожного крила регулюється окремо. Крім того кронштейн корпусу світильника так само дає можливість незалежного регулювання. Ці особливості дають можливість найкращим чином освітити територію.

Споживана потужність 102 Вт.

Світловий потік 16640 Лм.

Габаритні розміри 400Х210Х120.

IP 65

CORSAR W 100. Накладний LED прожектор .

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ТРАМВАЇВ

До нас звернулися з пропозицією розробити світильник для трамваїв, які випускаються для славного міста Одеса. Світильник KNOB було розроблено та впроваджено в виробництво. Вже декілька трамваїв освітлюються нашими світильниками! 

Потолочный светодиодный светильник KNOB.

НАРІЗАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ РІЗЬБИ

На відео відображено процес нарізки різьби на внутрішній поверхні алюмінієвого корпусу світлодіодного світильника. Задіяно верстат з ЧПУ, що переміщає ріжучий інструмент одночасно в трьох площинах.

Дзвоніть, ми працюємо для Вас!!!