82 / 100

НОВИНИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Новини ТОВ "ПБЛ"

Новини ТОВ ПБЛ. На замовлення зроблено модернизацію партії галогенових сітильників, які освітлюють торгівельну площу торгової зали. На світильник змонтовано якісні світлодіодні модулі CREE з кольровідтворенням  CRI 97/ra 8, що встановлені на алюмінієвому радіаторі, та якісні блоки живлення. Потужність світильника 35 Вт.

fonovie32 веб

Новини ТОВ «ПБЛ». На замовлення виготовлено декоративний торшер з старого фотоапарату. Світильник має якісну світлодіодну лампу PHILIPS, з максимальним кольровідтворенням (CRI 97/ra 8) та потужність 7 Вт. Крім того у торшері є плавне регулювання світлового випромінювання.

Декоративний торшер

Розроблено та виготовлено  свтильник для освітлення об’ємних об’єктів (скульптур) в приміщенні виставкого залу. Прожектор має високий CRI, та повертається у двох площинах. Кут світлового потоку виконується згідно з завданням замовника.

Світлодіодний прожектор для фасадів

Новини ТОВ «ПБЛ». Виготовлено та встановлено для освітлення площі в м. Золотоноша вуличні консольні світлодіодні світильники  CORSAR S 100.  Світильники розроблено для установки на високі опори освітлення.

Дізнатися більше про світильник.

CORSAR S 100 освітлює майдан

Новини ТОВ «ПБЛ». Виготовлені та передані замовнику світлодіодні світильники для освітлення фасадів будинків. Це світильники KEG, що вдосконалені згідно з побажаннями замовника. 

Дізнатися більше

Світильник для архітектурної підсвітки будівель.

Новини ТОВ «ПБЛ». Квантові точки дозволяють отримати нове покоління світлодіодних випромінюючих покриттів, які можна наносити на гнучкі або прозорі поверхні, а також створити нові типи освітлювальних приладів, інтегрованих в навколишній простір.

Дізнатися більше

банер, квантова точка 1.

ЛІНІЙНІ СВІТИЛЬНИКИ, ЩО ВБУДОВУЮТЬСЯ.

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» на замовлення  замовників виробляє свтильники різних кольорів. Ви можете замовити світильник того кольору, який найбільше підходить до вашого інтерьєру.

Стельовий світильник, що вбудовується.

Антивандальні світильники, що димуються.

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» на замовлення розробила та зібрала партію антивандальних світлодіодних світильників HAMMER.  ЇЇ особливістю є те, що вони керуються димером. Один димер, також виробництва «ПБЛ», управляє світлом чотирьох ЛЕД світильників. 

Антвандальні світильники, що димуються.

Партія аваріних світлодіодних світильників

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» зібрала та відгрузила замовнику партію аваріних світлодіодних світильників, які встановлюються на стелю. Світильники мають вбудований блок аваріного живлення, Весь час вони працюють як звичайні світильники, а якщо зникає єлектричний струм, то переходять в режим аваріного освітлення. Коли напруга з’являється, то вони знову працють від мережі 230В та починають заряджати аккмулятори, що вбудовні.

Партія аварийніх світильників.

Знак "ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД"

Новини ТОВ «ПБЛ». Компанія «ПБЛ» розробила нову конструкцію знака «Пішохідний перехід». Знак має внутрішню підсвітку, що робить його помітним у вечірні години. Крім того знак комплектується світильниками, що мають направлений потік світла, та освітлюють зону біля знака і  автомобільну дорогу. Це робить перехід вулиці більш безпечним.

Знак пішохідний перехід з лед освітленням

СВІТИЛЬНИК ДЛЯ МЯСНОГО ВІДДІЛУ

Новини ТОВ «ПБЛ». Ми отримали замовлення на партію світильників для підсвічування червоних сортів м’яса  і ми виконали його. Світильник довжиною 2 метри. Потужність 75 вт. Комбінація світлодіодів білого, червоного та блакитного світла дає м’яке рожеве рівномірне освітлення м’ясної продукції на прилавку.

Освітлення мясного прилавку.

ПІДВІСНИЙ СВІТИЛЬНИК

Наша компанія розробила серію підвісних світильникив. Потужність можна вибрати від 8 Вт. до 30 вт. Колір корпусу  також можливо вибрати і він буде який вам до вподоби. Крім того ви зможете обрати навіть кут проміню світлового потоку. Цей світильник чудово впишеться в інтерьєр та може бути як основним джеролом світла, так і допоміжним.

Підвісний декоративний світильник.

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ЖКГ

Епідемія коронавірусу не завадила нашій компанії виконувати замовлення клієнтів. Так, використовуючи усі гігієнічні засоби, щодо запобігання зараженню цієї хворобою, ми зібрали партію антивандальних світильників для одного з закладів ЖКГ м. Києва.

Антивандальний світильник в алюмінієвому корпусі.

ПОТУЖНІ ПРОЖЕКТОРИ

Виконано замовленняна виробництво потужних прожекторів «CORSAR G 600» для освітлення майданчика для паркування автомобілів біля мегамаркету «АШАН» на Петрівці в м. Києві. Прожектори можуть працювати у двохрежимах: 100% та 33% відсотки потужності.

Освтлення парковки прожекторами.

АНТИВАНДАЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Виготовлено партію антивандальних світлодіодних світильників «HAMMER» для підземних переходів м. Києва. Сталевий корпус та надміцне «скло» надійно забезпечать довге життя цього світильника.

Антвандальний світильник із сталі.

ДЕКОРАТИВНІ ПОТУЖНІ
СВІТИЛЬНИКИ

Декоративні світильники для освітлення холу офісного центру в м. Києві. Виготовлені по кресленням замовника. Розміри 5м. х 2,5м. 

Декоративний світильник

ПОТУЖНИЙ
ПРОЖЕКТОР

Для підприємства із Запоріжжя ми виконали замовлення з виготовлення партії потужних прожекторів CORSAR G 300. Потужність 320Вт, світловий потік 50000Лм

Прожектор світлодіодний CORSAR-G-300 PBL

СВІТИЛЬНИК НА ЗАМОВЛЕННЯ

По завданню замовника було розроблено та виготовлено серію шестикутних офісних світильників. Потужність 370 Ватт.  13500 Люм. світлосили.

Потолочный светодиодный светильник. Сборка.

Дімер

Наша компанія розробила дімер для керування рівнем освітлення світлодіодних світильників.Яскравість світла регулюється у діапазоні 10……100%. Вихідна напруга, що керує світильником- DC 1—10В 

Димер ЛЕД

МАЛОГАБАРИТНИЙ СВІТИЛЬНИК

Світильники SPOT розроблені для встановлення в підвісних стелях різних типів. Нова компактна модель SPOT MINI розроблена по замовленню для використання в підвісній стелі системи типу  грильято. Діаметр світильника 100мм. Висота 63мм Споживана потужність 13 вт. Яскравість світлового потоку 1600Лм. Колір світлового випромінювання може бути від 2700К до 6500К.
Врезной светильник 10W

НЕЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

Ринок заполонила дешева світлодіодна продукція. Але треба розуміти, що низька ціна можлива при застосуванні неякісних комплектуючих, які використовуються при збиранні світильників. Застарілі світлодіоди та неякісні блоки живлення-ось рецепт виробництва дешевих поробок. На фото ганебні технічні характеристики на одному з «кращих» світильників-панелей.
До уваги, у світильника ARMSTRONG виробництва ТОВ «ПБЛ» при потужності 35Вт потік світла 4260Лм. Це вдвічі більше. Термін служби- більше 50000годин. Rа більше 80. Вага 1,5кг.

GLOBAL

НОВИЙ ПРОЖЕКТОР

Розроблено та впроваджено у виробництво новий потужний прожектор CORSAR W 100. Світильник має два крила з встановленими світлодіодами.  Нахил кожного крила регулюється окремо. Крім того кронштейн корпусу світильника так само дає можливість незалежного регулювання. Ці особливості дають можливість найкращим чином освітити територію.

Споживана потужність 102 Вт.

Світловий потік 16640 Лм.

Габаритні розміри 400Х210Х120.

IP 65

CORSAR W 100. Накладний LED прожектор .

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ТРАМВАЇВ

До нас звернулися з пропозицією розробити світильник для трамваїв, які випускаються для славного міста Одеса. Світильник KNOB було розроблено та впроваджено в виробництво. Вже декілька трамваїв освітлюються нашими світильниками! 

Потолочный светодиодный светильник KNOB.

НАРІЗАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ РІЗЬБИ

На відео відображено процес нарізки різьби на внутрішній поверхні алюмінієвого корпусу світлодіодного світильника. Задіяно верстат з ЧПУ, що переміщає ріжучий інструмент одночасно в трьох площинах.

Дзвоніть, ми працюємо для Вас!!!