Банер Офісне освітлення. Нов.

ОФІСНІ СВІТЛОДІОДНІ СВІТИЛЬНИКИ

Серія лінійних ЛЕД світильників LINE.

LINE

Серія надійних лінійних світлодіодних світильників.

Світильники для стель. Серія ARMSTRONG

ARMSTRONG

Кращі світильники для заміни застарілих люмінісцентних світильників

Світильник для стель. Серія SPOT.

SPOT

Точкові світильники лоя підвісних стель усіх типів.

Офісні світлодіодні світильники

ТОВ “ПБЛ” займається розробкою та виробництвом якісних офісних світлодіодних світильників різноманітних моделей. Головне, чому приділяємо увагу в першу чергу — це якість, довгий термін життя світильників та безпека при використанні наших виробів.

Якісне освітлення офісних приміщень, учбових класів, робочих місць є важливою частиною при організації праці для будь-якого підприємства, навчального або медичного закладу або фірми.  Правильно організоване освітлення позитивно відобразиться  на настрої присутніх у приміщеннях та якості роботи, що виконується вашими співробітниками в офісах і на виробництві.

Офісні світлодіодні світильники

Офісні світлодіодні світильникиДля того, щоб світлодіодні офісні світильники були якісними, компанія “ПБЛ” використовує світлодіоди та лед матриці останнього покоління від лідерів галузі: CREE, SEOUL SEMICONDUCTOR,  OSRAM.  Вони мають чудові світлотехнічні характеристики та високий коефіцієнт якості світловідтворення. Їх спектр випромінювання максимально наближений до сонячного, а це гарантія того, що офісні лед світильники ТОВ “ПБЛ” чудово передають усі відтінки кольорів і не шкідливі для очей.

Блоки  живлення, що встановлюються в наші LED світильники мають високий коефіцієнт корисної дії та мінімальний рівень пульсацій. Вони закуповуються у кращих виробників світу PHILIPS, Helvar, Mean Weel. Саме це забезпечує багаторічний термін використання світильників, значну економію електричної енергії та якісне світло без мерехтіння.

Призначення.

Офісні лед світильники нашого виробництва ви можете використовувати при  освітленні: 

  • офісних приміщень;
  • адміністративних приміщень;
  • учбових класів;
  • кабінетів медичних закладів;
  • дошкільних закладів.

Ці світильники виробляються різною потужністю-від 15 ватт до 105 Ватт та для різних способів встановлення:

  • накладного;
  • підвісного;
  • врізного;
  • стельового;
  • настінного.

Більш того, ми виконуємо індивідуальні замовлення на виготовлення систем освітлення. Це можуть бути лінійні світильники великої довжини, або різноманітної геометричної форми. Якщо  у вас є ідеї та побажання, то ми допоможемо втілити їх у життя. Любий колір корпусу, та будь яка температура світлового потоку світильника, від дуже теплого до ультрафіолетового. 

Дзвоніть, звертайтесь, ми зробимо світлотехнічний розрахунок освітлення Ваших приміщень, та підберемо кращий економний варіант освітлення. 

Ми надаємо на наші світильники гарантію до 7 років, тому що впевнені в їх надійності.

Купити офісні світильники нашого виробництва дуже легко. Треба лише зателефонувати по номеру телефона, або написати про свої бажання по електронній адресі, які розміщені у контактному блоці.