ПБЛ хедер

ПРОФІЛІ З АЛЮМІНІЮ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ

Профілі з алюмінію для складання світлодіодних світильників.

ЛН 50

ЛНБ 50

ЛП 12

1701

ЛПВ 7

ЛПВ 12

ЛПС 12

ЛПС 17

ЛПУ 17

ПРОФІЛІ З АЛЮМІНІЮ

Компанія PRO Bright Light (ТОВ “ПБЛ”) розробила для виробництва світлодіодних світильників різноманітні алюмінієві профілі. Виробництво їх розміщено на кращих українських підприємствах та виготовляються вони з якісного первинного алюмінію.

З використанням алюмінієвих профілів ми виготовляємо світильники різноманітного призначення. Задля того, щоб світильники мали спроможність працювати в складних умовах, профілі анодуються. Це повністю захищає поверхню алюмінію від впливу зовнішнього середовища. 

Крім того профілі комплектуються матовими, або прозорими розсіювачами з міцного пластику, або загартованого скла.

Світильники, що збираються на нашому підприємстві мають можливість встановлюватися як накладним (підвісним), або вбудованим способом. Саме таку можливість забезпечують світильникам профілі виробництва ТОВ “ПБЛ”

Профілі “ПБЛ” можна використовувати для збирання потужних світильників, бо вони чудово відбирають та розсіюють тепло від світлодіодів або друкованих плат. 

Також ми пропонуємо профілі для світлодіодної стрічки. Вони мають різноманітну конфігурацію та розміри. Це дозволяє їх встановлювати вбудовано, або зовні поверхні в стіни,стелю, підлогу, в меблі тощо. Освітлення світильниками з лед стрічки може бути основним, або архітектурним. Колір світла випромінювання білий, або RGB з програмним керуванням. Використовуючи різноманітні профілі з алюмінію ви зможете урізноманітнити та прикрасити інтер’єр ваших приміщень.

Купити профіль легко. Можна скористатися контактною інформацією, що розміщена на цьому сайті. Ми допоможемо вибрати найкращий варіант застосування профілів. 

Ви можете спробувати зібрати світлодіодний світильник власноруч. Ми зробимо світлотехнічний розрахунок та підберемо для Вас комплект необхідних компонентів та комплектуючих для складання оптимального комплекту світильників