Банер промислове освітлення. Нов.

ПРОМИСЛОВІ СВІТИЛЬНИКИ ТА ПРОЖЕКТОРИ

Серія лінійних ЛЕД світильників LINE.

LINE

Серія надійних лінійних світлодіодних світильників.

Накладний промисловий LED прожектор CORSAR W

CORSAR SP

Промисловий світильник з реголюванням напрямку світлового потоку.

Промисловий світильник MINER підвесний.

MINER

Промисловий світильник. Кращий для заміни купольних світильників.

Накладний LED прожектор CORSAR W.

CORSAR W

Накладні прожектори с захистом ІР 65

Потужний прожектор CORSAR-G 600.

CORSAR G

Накладні світильники для великих плош.

Промисловий світильник, що вбудовується. Серія FOCUS.

FOCUS

Потужний стельовий світильник с захистом ІР 65

Світлодіодний прожектор NEEDLE

NEEDLE

Cвітильник для освітлення спрямованим потоком світла.

Світлодіодні промислові світильники

Промислові світильники 

  Компанія «ПБЛ» (PRO Bright Light) випускає промислові світлодіодні світильники та прожектори для освітлення приміщень різних типів:

  • промислових;
  • складських; 
  • адміністративних приміщень;
  • цехів;
  • торгових залів.

Призначення. 

У асортименті є світильники для виконання будь яких поставлених завдань з організацієї освітлення приміщень.

   Ознайомтеся з основними типами світлодіодних промислових світильників, що випускаються компанією «PRO Bright Light».

   Cвітлодіодні світильники «LINE» мають косинусну криву сили світла і різну яскравість і потужність. Ці світильники встановлюються жорстко на стелю стіну або підвішуються на потрібній висоті. Світло світильників LINE розсіяно та не сліпить очі. Потужність лінійних led світильників становить від 17 до 105 Ватт. Завдяки тому, що захист цих виробів легко довести до ІР65, вони у з успіхом використовуються на СТО, в автомийках та навіть у холодильних камерах.

   Світлодіодні промислові прожектори «MINER» мають різні криві сили світла, потужність і яскравість. Їх можна застосовувати в приміщеннях з висотою монтажу від 5 метрів і вище. Так само ми пропонуємо різні способи встановлення світильників. Їх можна як підвішувати, так і встановлювати консольно. Для консольного способу монтажу ми розробили поворотні кронштейни. Завдяки їм можна повернути прожектор та направити світловий потік у потрібному напрямку.

   Промислові світлодіодні світильники «CORSAT SР» можна кріпити жорстко на поверхню стіни чи стелі або підвішувати на потрібну висоту. Їх характерною особливістю є те, що крило, на якому встановлена світлодіодна матриця, повертається і тим самим крива сили світла регулюється від концентрованої до широкої-синусної. Це вам допоможе максимально ефективно використати світлове випромінювання.

 Світлодіодне освітлення це вигідно!

   Промислові світильникиВ умовах, коли вартість електричної енергії зростає без зупинок, питання щодо зниження витрат на експлуатаційні витрати підприємств стають актуальними, як ніколи раніше. Заміна застарілих світильників на світлодіодні є найефективнішим способом оптимізації витрат підприємств.

   Промислові світлодіодні світильники споживають у рази менше електричної енергії при більш яскравому світінні. Вони довговічні та надійні. Чого тільки коштує замінити лампочки розжарювання або ртутні лампи на висоті 14 метрів під дахом цеху? Завдяки цим факторам світлодіодні світильники швидко окуповуються і починають приносити дохід господарям.

Промислові світильники та прожектори випускаються різної потужності: від 15 Ватт до 650 Ватт. Це спрощує завдання для організації якісного освітлення об’єктів.

    Ми робимо безкоштовно  світлотехнічні розрахунки освітлення Ваших підприємств і пропонуємо найоптимальніший варіант освітлення.