Промисловий прожектор CORSAR SP

Недорогі яскраві та потужні світлодіодні світильники промислового освітлення. Розроблені для освітлення цехів, складів, встановлення на кранах.  Монтуються накладним або  підвісним способом. Світильники CORSAR SP мають можливість регулювання направлення світлового потоку.

Серія CORSAR SP

Світлодіодні промислові прожектори

Промисловий накладний світильник CORSAR SP 100.

CORSAR SP 100

  • Потужність 119 Вт
  • Яскравість 16640 Лм
Промисловий накладний світильник CORSAR SP 50

CORSAR SP 50

  • Потужність 60 Вт
  • Яскравість 8320 Лм

Промисловий прожектор LED CORSAR SP

  

Компанія PRO Bright Light розробила серію промислових LED прожекторів CORSAR SP.  Призначені вони для освітлення промислових приміщень зі стелями висотою більше п’яти метрів. Головною особливістю світильника є поворотні крила відбивачі — радіатори. Вони зроблені з профілю, який виготовлений з первинного анодованого алюмінію. На нього встановлюються потужні світлодіодні матриці — COB. Профіль має конфігурацію, яка формує напрямок світлового потоку. І головне, при цьому виконує функцію радіатора охолодження світлодіодів.

Це технічне рішення дозволяє використовувати наш промисловий LED прожектор в широкому діапазоні варіантів. Напрямок світлового потоку світильника дуже легко регулюється, завдяки чому освітлення об’єкта або території, ви можете налаштувати найбільш оптимально.

Прожектори CORSAR SP використовують при освітленні:

  • цехів;
  • складів;
  • підкранових площадок;
  • майстерень, то що.

Промисловий прожекторЯкщо крила прилада розвести широко, то ми получаємо рівномірне освітлення майданчика, якщо їх повернути ближче до осі, то отримаємо вузькоспрямований потік світла. Це дуже зручно при використанні у складських приміщеннях, зокрема, для освітлення зони між стелажами.

У промисловий прожектор встановлено надійний блок живлення та якісні потужні світлодіоди виробництва CREE або SEOUL SEMICONDUCTOR, які мають відмінні характеристики. Конструкція світильника дуже проста. Кількість складових мінімальна, завдяки чому ціна промислового LED прожектора “CORSAR SP” невисока.

Ми розробили модифікацію світильника для установки на стрілах баштових та мостових кранів. Вони не бояться вібрації, перепаду температур, атмосферних опадів і дуже хижих птахів)).

Прожектор можна підвішувати та кріпити жорстко на поверхню стелі, стіни чи будь-якої конструкції.

Спеціалісти ПБЛ безкоштовно зроблять за вашими кресленнями світлотехнічний розрахунок вашого об’єкта. Ми запропонуємо вам самий оптимальний варіант освітлення.

Для замовлення наших виробів зверніться до нас будь яким зручним для вас способом. Вся контактна інформація знаходиться на сторінці сайту.

Промисловий прожектор стаття.