Промисловий підвісний світильник MINER

Яскраві та потужні світлодіодні підвісні світильники промислового освітлення. Розроблені для освітлення промислових, торгових, складських приміщень.  Монтуються підвісним або накладним  способом. З використанням поворотного кронштейну, світильники MINER мають можливість регулювати направлення світлового потоку.

Серія MINER

Промисловий підвісний світильник.

Промисловий підвісний світильник MINER 50 Вт

MINER 50

 • Потужність 55 Вт
 • Яскравість 7222 Лм
Промисловий підвісний світильник MINER 100Вт

MINER 100

 • Потужність 110 Вт
 • Яскравість 14440 Лм
Промисловий підвісний світильник MINER

MINER 150

 • Потужність 157 Вт
 • Яскравість 22440 Лм
Промисловий підвісний світильник MINER 150Вт

MINER 200

 • Потужність 207 Вт
 • Яскравість 28888 Лм

Підвісний LED прожектор MINER

  

Промисловий підвісний світильник MINER

Підвісний прожектор MINER покликаний замінити застарілі промислові світильники, що використовують екологічно небезпечні ртутні або нееконмні металогалогенні лампи.  Цей світильник укомплектований надійним блоком живлення і сучасними потужними світлодіодами, що володіють чудовими світловими характеристиками.

Світлова характеристика прожектора така, що MINER краще за все розміщувати на висотах понад 4 метри. Характерною особливістю світильників MINER є:

 • компактність;
 • економічність;
 • яскравість.

Переваги світильника MINER

Перевагою світлодіодних світильників, є надійність, висока світловіддача, миттєвий вихід в номінальний режим, що означає світильник починає світити відразу максимально яскраво, на відміну від екологічно шкідливих і небезпечних ртутних ламп, які прогріваються до семи хвилин. Крім того, світлодіоди яскраво світять впродовж всього терміну служби, який триває 100 000 годин світіння. Ртутні ж лампи втрачають поступово яскравість і за своє коротке життя віддають світла не більше шістдесяти відсотків від заявлених в технічній документації. До того ж, застарілі, екологічно небезпечні, ртутні лампи необхідно ще й утилізувати, що також вимагає чималих матеріальних витрат.

Промисловий підвісний світильник достоінства.

Невелика вага для своєї категорії і легкість виконання монтажу. Завдяки цьому він дуже простий при встановленні та підключенні.

MINER 300s2Завдяки розробленому кронштейну є можливість консольної установки світильника. Поворотний кронштейн дає можливість направити світло прожектора у потрібному напрямку. 

Також випускаємо цю модель освітлювача для роботи в варіанті аварійного світильника. Дана модель аварійного світильника MINER при використанні вбудованої акумуляторної батареї, працює як звичайний світильник, а при зникненні в мережі напруги переходить на роботу від вбудованих акумуляторних батарей.

Світильник простий в обслуговуванні. При необхідності, треба протерти вологою серветкою зовнішні поверхні оптичних елементів, які направляють і розсіюють світло. В інших видах обслуговування, просто немає потреби.

Промисловий підвісний світильник стаття.