Накладні, хедер.

Світлодіодні накладні світильники

Серія лінійних ЛЕД світильників LINE.

LINE

Серія надійних лінійних світлодіодних світильників.

Світильники для стель. Серія ARMSTRONG

ARMSTRONG

Кращі світильники для заміни застарілих люмінісцентних світильників

Антивандальний світильник. Серія HAMMER.

HAMMER

Антивандальні світильники для ЖКХ

Накладний LED прожектор CORSAR W.

CORSAR W

Накладні прожектори с захистом ІР 65

Промисловий накладний світильник CORSAR SP

CORSAR SP

Накладні світильники для промислових об'єктів.

Потужний прожектор CORSAR-G 600.

CORSAR G

Накладні світильники для великих площ.

Світлодіодний прожектор NEEDLE

NEEDLE

Cвітильник для освітлення спрямованим потоком світла.

Світлодіодні накладні світильники.

Наша фірма розробляє та виробляє широкий асортимент світлодіодних накладних світильників. Вони застосовуються там, де вже зроблено електричну розводку і з стін та стель виведено дроти або освітлювальні прилади неможливо встановити іншим чином. Також їх легко встановлювати на конструкцію, рекламний щит, опору, паркан тощо.

Світлодіодні накладні світильники

Ми пропонуємо накладні лед світильники та прожектори різної конструкції, розміру та призначення. Ці освітлювальні прилади бувають стельові та настінні. Є моделі для застосування як в приміщеннях так і зовні. Вони можуть бути як компактними невеликої потужності, так і потужними прожекторами, що освітлюють території на сотні метрів. 

Конструкція освітлювальних приладів продумана та оптимізована. Кількість Світлодіодні накладні світильникидеталей, з яких вони складаються невелика. Це дозволяє формувати помірні ціни на вироби та робить їх більш надійними.  Ми застосовуємо блоки живлення та світлодіоди та лед матриці тільки від перевірених постачальників, які є лідерами галузі з випуску компонентів для систем світлодіодного освітлення. 

Світильники застосовуються при освітленні офісних, адміністративних, медичних, виробничих, складських та інших типів приміщень. Серед надійних та довговічних світильників нашого виробництва є моделі із захистом IP65 та IP67. Їх використовують при:

  •  освітленні будівель;
  • для архітектурної підсвітки;
  • монтуються на підйомні крани; 
  • підсвітки в морозильних камерах;
  • для рекламного освітлення;
  • освітлення спортивних майданчиків;
  • при освітленні промислових об’єктів.

Світлодіодні накладні світильники для дому. 

Настінні та стельові накладні світлодіодні освітлювальні прилади успішно застосовуються при освітленні жилих та нежилих приміщень ваших будинків або квартир. Це коридори, кухні, ванні кімнати, кладові та гаражі. Ці вироби мають різну потужність, дизайн та розмір і різний пило-вологозахист.

Щоб якісно освітити приміщень  всередині пропонуємо застосувати накладні світильники серій “ARMSTRONG”, “LINE”,  “CORSAR SP”, “CORSAR W” та антивандальний світильник “HAMMER”.

Для зовнішнього використання чудово зарекомендували себе накладні прожектори “CORSAR W”, “CORSAR G”, “CORSAR SP”.

Детальніше з характеристиками цих накладних світильників та прожекторів ви можете ознайомитись на відповідних сторінках цього веб-сайту або на нашому виробництві, що розташоване в Подільському районі міста Києва.