Банер вуличне освітлення. Нов.

ВУЛИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ СВІТИЛЬНИКИ

Вуличний консольний світлодіодний світильник CORSAR-B

CORSAR В

Консольніі вуличні світильники.

Вуличний консольний ЛЕД світильник CORSAR-S

CORSAR S

Консольніі вуличні світильники на високу опору.

Потужний прожектор CORSAR-G 600.

CORSAR G

Накладні світильники для великих плош.

Накладний LED прожектор CORSAR W.

CORSAR W

Накладні прожектори с захистом ІР 65

KEG. Архітектурний світлодіодний світильник ІР 65.

KEG

Світильники для архітектурного освітдення будинків.

Вуличні світлодіодні світильники

 Компанія «ПБЛ» (PRO Bright Light) займається випуском вуличних світлодіодних світильників для освітлення вулиць, парків, автомобільних магістралей, будівель, великих промислових територій.

  В асортименті є світильники для пристрою різних типів освітлення, для вирішення всіх поставлених завдань. Наші світильники можуть бути встановлені як консольні для монтажу на стандартну трубу опори освітлення або жорстко на поверхню стіни (для світильника “CORSAR W”). Світлодіодні світильники, що випускаються нашою компанією, розраховані для роботи на опорах різних висот і з різними відстанями між ними.

          Моделі вуличних світильників.

Вуличні світлодіодні світильникиОзнайомтеся з основними типами вуличних світлодіодних світильників, що випускаються компанією «ПБЛ».

    Вуличні світлодіодні  прилади «CORSAR S» встановлюються на трубу стандартного діаметра оголовку опори. Їх застосовують на опорах з висотою установки від 10 метрів і вище.

   Світлодіодні світильники “CORSAR W» встановлюються жорстко на кронштейн або стіну. Напрямок світлового потоку регулюється поворотом крила. З їх допомогою можна висвітлювати фасади будівель і території, прилеглі до будівель.

ЛЕД освітлювачі «CORSAR В» встановлюються на трубу стандартного діаметра оголовку опори. Їх характерною особливістю є те, що крила, на яких встановлені світлодіодні матриці повертаються і тим самим крива сили світла регулюється від концентрованої до широкої-широкої-синусної.

     Промислові LED світильники виробництва «ПБЛ» (PRO Bright Light) на вимогу замовника комплектуються керованими блоками живлення і контролерами, що дає Вам можливість повніше використовувати переваги світлодіодного освітлення. Ми даємо гарантію на наші світильники від трьох років і вище.

Виконуємо безкоштовні світлотехнічні розрахунки освітлення вулиць, територій і пропонуємо найоптимальніший варіант освітлення для Вас.

Потужність вуличних LED світильників знаходиться у проміжках між 60 та 650 ватами, що дає змогу підібрати лед прожектор для усіх можливих випадків.

Ігформація про світильники архітектурного освітлення.

Вуличні світлодіодні світильники.