Вуличний ліхтар CORSAR S

Недорогі яскраві та потужні світлодіодні світильники вуличного освітлення. Розроблені для освітлення вулиць,  автомагістралей, площ.  Монтуються  консольно на трубу освітлювальної опори. Вуличний ліхтар CORSAR S розраховано для роботи з високих опор.

Серія CORSAR S

Консольні  вуличні ЛЕД світильники 

Вуличний консольний світильник 50 Вт
Вуличний консольний світильник 100Вт
Вуличний консольний світильник 150Вт
Вуличний консольний світильник 200Вт

CORSAR S 50

  • Потужність 60 Вт
  • Яскравість 8320 Лм

CORSAR S 100

  • Потужність 119 Вт
  • Яскравість 16640 Лм

CORSAR S 150

  • Потужність 179 Вт
  • Яскравість 24960 Лм

CORSAR S 200

  • Потужність 238 Вт
  • Яскравість 32280 Лм

Світлодіодний світильник для вулиці CORSAR S.

  

Світлодіодний світильник для вулиці CORSAR S розроблено для встановлення на опорах висотою вище 8 метрів. Цей лед фонарь — ідеальне рішення для освітлення вулиць, доріг, автомагістралей, міських парків, майданчиків для дітей, відкритих спортивних комплексів і складських територій. 

 Вуличний ліхтар CORSAR S. Особливості.

Якісні та надійні LED матриці, які мають дуже високу світловіддачу, встановлюються на спеціально виготовлений для цього світильника алюмінієвий профіль. Цей профіль виконує завдання з охолодження матриці, та формування світлового потоку світильника. Крила-радіатори з світлодіодами ми встановлюємо під заданим кутом. Від кута нахилу крил залежить форма КСС (крива сили світла). Кут нахилу, та КСС, що буде сформована, ми зробимо згідно з комп’ютерним моделюванням освітлення вашого об’єкту. 

Вуличний ліхтар CORSAR SСеред інших переваг виготовленого прожектора CORSAR S, є великий термін постійної експлуатації, стабільна робота в різних кліматичних умовах. Крім того CORSAR S немає небезпечних екологічних впливів на середовище. Наш CORSAR S не вимагає ніякого профілактичного і спеціального обслуговування протягом усього періоду його служби. Вуличний прожектор CORSAR S дуже швидко включається в роботу навіть при дуже низьких температурах, при цьому ви не помітите у прожектора мерехтіння, під час його роботи.

Ознайомитись з роботою цього фонаря можна на нашому виробництві. Ми знаходимось у Києві. Адреса, телефони та схема проїзду є на сторінці з контактами.